Logo Gminy Zgorzelec

Spotkanie w Ministerstwie Infrastruktury w sprawach inwestycji drogowych

W minionym tygodniu Wójt Piotr Machaj, Burmistrz Zgorzelca Rafał Gronicz oraz Zastępca Wójta Paweł Tomczyk na zaproszenie Posła RP Arkadiusza Sikory wzięli udział w spotkaniu w Ministerstwie Infrastruktury, które dotyczyło przebudowy infrastruktury drogowej Miasta i Gminy Zgorzelec.

Podczas spotkania omówiono dwie bardzo ważne inwestycje, które mają na celu poprawę infrastruktury drogowej w naszym regionie: budowę nowego mostu łączącego Zgorzelec z Görlitz oraz budowę nowego ronda przy zjeździe z autostrady A4. Poruszono również kwestię rozbudowy ronda Solidarności, które w obecnej formie nie spełnia oczekiwań związanych z natężeniem ruchu.

W spotkaniu uczestniczyli wiceminister Przemysław Koperski, przedstawiciele ministerstwa oraz GDDKiA.

 

Galeria zdjęć

474784834_3098546900284337_582423424434291700_n 474990206_3098547353617625_5756713144643067888_n 475075218_3098547240284303_2518028501846963315_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności