Logo Gminy Zgorzelec

Usuwanie azbestu z terenu Gminy Zgorzelec

Gmina Zgorzelec z udziałem środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zrealizowała zadanie pn.:

„Usuwanie azbestu z terenu Gminy Zgorzelec”

Wartość ogólna przedsięwzięcia: 22 111,06  zł

Wysokość dotacji z WFOŚiGW we Wrocławiu 7 238,00 zł

W wyniku realizacji przedsięwzięcia unieszkodliwiono 20,6800 Mg odpadów zawierających azbest. 

Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności