Logo Gminy Zgorzelec

UKS ENERGETYK Zgorzelec zakończył sezon pływacki 2024/2025

26 czerwca 2025 odbył się finałowy trening pływaków UKS ENERGETYK Zgorzelec.  

Tym akcentem zakończyliśmy sezon pływacki 2024/25. 

W luźnej atmosferze zajęć był czas na zabawę, skoki z małej i dużej wieży zgorzeleckiej pływalni, zjazdy ślizgawką i poprawę życiówek w pływaniu z płetwami.  

Dwoje zawodników UKS ENERGETYK ZGORZELEC zakończyło treningi w klubie. Monika Kurasiewicz w związku z innymi obowiązkami a Dawid Chodysz rozpocznie naukę w szkole średniej poza Zgorzelcem. Za trud i czas poświęcony w treningi i reprezentowanie zgorzeleckiego pływania i UKS-u ENERGETYK Monika i Dawid otrzymali pamiątkowe indywidualne statuetki.  

Na zakończenie nie mogło zabraknąć przepysznego ciasta, mufinków i innych wypieków, za które dziękujemy Monice, Natalii i Martynie. 

Pływacy wypoczywać będą na obozach UKS ENERGETYK współrealizowanych z innymi klubami we Włoszech, w Dąbkach i Grecji. 

Dziękujemy za duże wsparcie MIASTU ZGORZELEC, STAROSTWU POWIATOWEMU, GMINIE ZGORZELEC i firmie CITRONEX TRANS ENERGY 

Ogromne podziękowania należą się również wszystkim sympatykom pływania i rodzicom pływaków UKS ENERGETYK Zgorzelec. 

źródło: UKS ENERGETYK Zgorzelec 

Galeria zdjęć

20250626_154835 20250626_155233 20250626_163122 20250626_163157 20250626_164730 20250626_164835 20250626_165013
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności