Logo Gminy Zgorzelec

Debata na temat Raportu o stanie Gminy Zgorzelec za rok 2025

Przewodnicząca Rady Gminy Zgorzelec – Anna Rakoczy informuje, iż w związku z zaplanowaną na dzień 8 czerwca 2026 r. na godzinę 12.00  sesją Rady Gminy Zgorzelec i zaplanowaną debatą nad Raportem o stanie gminy za rok 2025 r. mieszkańcy Gminy Zgorzelec  mogą zabierać głos w omawianej debacie w zakresie związanym z treścią raportu.

Treść omawianego raportu  jest dostępna na stronie podmiotowej BIP Gminy Zgorzelec

Warunkiem wzięcia udziału w debacie nad raportem jest złożenie przez mieszkańca  pisemnego zgłoszenia, popartego podpisami co najmniej 20 osób. W załączeniu formularz zgłoszeniowy. 

Pisemne zgłoszenie uczestnictwa należy złożyć do Przewodniczącej Rady Gminy (Sekretariat – pokój nr 20) najpóźniej do dnia 8 czerwca 2026 r. do godziny. 11.00. Mieszkańcy (w maksymalnej liczbie 15) będą dopuszczeni do głosu – jednokrotnego wystąpienia  – według kolejności wpływu ich zgłoszenia.

Maksymalny czas wystąpienia mieszkańca wynosi 5 minut.

Przewodnicząca Rady 

Gminy Zgorzelec 

Anna Rakoczy

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny