Strona główna
Pasek wiadomości
Informacja o wyniku przetargów na oddanie nieruchomości w dzierżawę
Poprzedni
Następny
25 - 11 - 2025
Informacja o wyniku przetargów na oddanie nieruchomości w dzierżawę
Pliki do pobrania:
Informacja I przetarg dzierżawa Żarska Wieś 494_1.pdf
Format:
pdf,
289.35 kB
Pobierz
Informacja I przetarg dzierżawa Osiek Łużycki 256_2.pdf
Format:
pdf,
288.38 kB
Pobierz
Informacja I przetarg dzierżawa Osiek Łużycki 155_2.pdf
Format:
pdf,
289.18 kB
Pobierz
Informacja I przetarg dzierżawa Jędrzychowice 685_3.pdf
Format:
pdf,
288.58 kB
Pobierz
powrót
do kategorii
Udostępnij
Poprzedni
Następny
25 - 11 - 2025
Informacja o wynikach przetargu z dnia 18.11.2025 r.
17 - 10 - 2025
Przetargi na dzierżawę nieruchomości
17 - 10 - 2025
I ustny przetarg nieograniczony - Koźmin