XXXVIII Sesja nadzwyczajna Rady Gminy Zgorzelec - 20 maja 2026. godz. 14:00
Zawiadamiam, że w dniu 20 maja 2026 r. o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zgorzelec, ul. Kościuszki 70, odbędzie się XXXVIII Sesja nadzwyczajna Rady Gminy Zgorzelec.
Porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności w obradowaniu.
2. Odczytanie wniosku o zwołanie sesji nadzwyczajnej.
3. Przedstawienie, dyskusja i głosowanie nad projektami uchwał.
4. Zamknięcie obrad.
Przewodnicząca
Rady Gminy Zgorzelec
(-) Anna Rakoczy

