Zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody w Łagowie

26.07.2022r.
START: 09:00
DATA: 15.08.2022r.
ADRES: Jeleniogórska 65, 59-900 Łagów

Klub Jeździecki „NA KOŃ” w Łagowie  zaprasza w dniu 15.08.2022 r. na zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody pod patronatem trzech dżentelmenów. Zawody regionalne i towarzyskie z udziałem jeźdźców zagranicznych, puchar Wójta Gminy Zgorzelec, Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego o puchar Starosty Zgorzeleckiego, puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec

Organizator ma przyjemność zaprosić zawodników i publiczność w dniu 15 sierpnia 2022 r. na regionalne i towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody do Łagowa koło Zgorzelca. Jest to już dwudziesta impreza sportowa w wykonaniu KJ „NA KOŃ” w Łagowie a odbywająca się w samym Łagowie. Tym razem zostanie rozegranych pięć konkursów towarzyskich (wysokości przeszkód od 40 cm) oraz siedem konkursów regionalnych od 80 cm do 125 cm wysokości przeszkód a w tym konkurs egzaminacyjny. W tym roku, na prośbę środowiska zostanie przygotowana trasa do bardzo widowiskowego, towarzyskiego konkursu DERBY, w którym minimum 50 % będa stanowiły przeszkody krosowe i naturalne.

Na zawodników czekają nagrody finansowe, rzeczowe, puchary, flo oraz przyjazna atmosfera w duchu fair play. Dla publiczności też przygotowano moc atrakcji. W planie zawodów pokaz jazdy na koniu rasy fryzyjskiej, pokaz jazdy bryczką, przejażdżki na koniu i kucyku, loteria fantowa, wystawa maszyn rolniczych, bogata strefa gastronomiczna i jak zawsze najlepsze pierogi na świecie.

Do zobaczenia w Łagowie

KJ „NA KOŃ” w Łagowie