Podwójne „Złote Gody”

25.05.2022r.
Drukuj

Państwo Urszula i Kazimierz Kajda oraz Wanda i Kazimierz Piosna z Jerzmanek świętowali Złote Gody. Jubilaci odebrali z rąk Wójta Piotra Machaja medale nadane przez Prezydenta RP.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego był okazją do uhonorowania Państwa Kajda oraz Państwa Piosna Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj, który życzył jubilatom długich i pogodnych lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu, w poczuciu zasłużonego zadowolenia z owoców pracowitego życia oraz niegasnącej miłości. Na jubileuszu pojawiły się także rodziny jubilatów oraz Radni z Jerzmanek. Na zakończenie uroczystości nie zabrakło bukietów kwiatów, prezentu i symbolicznej lampki szampana.

print

Zobacz także: