Badanie ankietowe gospodarstw domowych w 2020 r.

25.02.2020r.
Drukuj

Jak co roku, Główny Urząd Statystyczny i urzędy statystyczne podległe Prezesowi GUS przeprowadzają w całym kraju statystyczne badania ankietowe, których głównym celem jest dostarczenie danych, porównywalnych dla wszystkich krajów Unii Europejskiej ze względu na stosowaną metodologię, dotyczących wielu dziedzin, w tym warunków życia ludności.

W załączonej informacji przedstawione są badania, które będą realizowane w 2020 r. na terenie województwa dolnośląskiego, w wylosowanych gospodarstwach domowych.

Więcej informacji na temat badań ankietowych, w tym możliwości potwierdzenia tożsamości ankietera na terenie woj. dolnośląskiego, znajdziecie Państwo na stronie internetowej GUS klik

 

 

print

Załączniki

Zobacz także: