Dzień Dziecka w Ręczynie

07.06.2019r.
Drukuj

W dniu 1 czerwca w Ręczynie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany na boisku przy świetlicy wiejskiej. Jak co roku dopisała frekwencja wśród najmłodszych uczestników. Na murawie boiska odbyło się wiele konkursów dla dzieci, prowadzonych przez Mateusza Matkowskiego, trenera szkółki sportowej. W tych rywalizacjach nie było przegranych, każdy otrzymał nagrodę rzeczową, ufundowaną przez firmę HUNTERS. Pani Sołtys wraz z Radą Sołecką w tym czasie przygotowały dla uczestników  pyszny poczęstunek w postaci pieczonych kiełbasek  oraz gofrów z bita śmietaną i owocami oraz ziemniaczanych sprężynek. Dużym zainteresowaniem cieszył się „kącik młodych talentów”, w którym dzieciaki próbując gry na perkusji i akordeonie, mogły objawić twój talent muzyczny. Do instrumentów ustawiały się kolejki, a pod bacznym okiem instruktorów udało się wystukać ciekawe rytmy czy proste linie melodyczne. Kto wie, może to być początek wielkiej kariery muzycznej……

Serdeczne podziękowania dla Pana Jacka, reprezentującego  firmę HUNTERS, który niezawodnie po raz kolejny wspomógł finansowo naszą imprezę, podziękowania dla panów  Stanisława Fica i Henryka Figielka za organizację „kącika muzycznego”, oraz podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli przy organizacji Dnia Dziecka

print

Zobacz także: