ZAPOWIEDŹ VI KOLEJKI ZLF

20.01.2022r.
Drukuj

Rozgrywki Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec wkroczyły w decydującą fazę, a zestaw par szóstej kolejki zapowiada się bardzo ciekawie. Czołowe zespoły zmierzą się w bezpośrednich pojedynkach co sprawia, że niektórzy przybliżą się do podium, a inni się od niego oddalą. Na najbliższą kolejkę XIV edycji ZLF zapraszamy w najbliższą niedzielę 23 stycznia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

W pierwszym meczu zmierzą się jedni z najbardziej doświadczonych zawodników czyli The Veterans ze znacznie młodszymi Fc Piłkarzami, którzy będą z pewnością uskrzydleni swoim pierwszym zwycięstwem w poprzedniej kolejce. O 13,45 podrażnieni ostatnią porażką obrońcy tytułu z FB Solid Natronic podejmą zawodników Alaskańskich Smoków, którzy nadal liczą się w walce o medale. Obecny lider rozgrywek i jednocześnie jedyny niepokonany zespół w obecnej edycji Ad Bud Design będzie chciał utrzymać świetną passę w meczu z Amigos Fc, którzy z pewnością tanio skóry nie oddadzą. Podwórkowy Klub Sportowy wyjdzie na parkiet o 15,15, by podreperować skromny jak dotąd dorobek punktowy w meczu z ostatnim w tabeli Traphouse. Ostatnie spotkanie, w którym Unital zmierzy się z Fc Setą zapowiada się na bardzo interesująco. Obydwa zespoły są nadal w walce o podium, ale w lepszej sytuacji są zawodnicy Unitalu zajmujący obecnie trzecie miejsce w tabeli, którzy w minionej kolejce dość niespodziewanie wysoko pokonali FB Solid Natronic.   

Zestaw par VI kolejki:

13,00-13,40      THE VETERANS – FC PIŁKARZE

13,45-14,25      FB SOLID NATRONIC – ALASKAŃSKIE SMOKI

14,30-15,10      AD BUD DESIGN – AMIGOS FC

15,15-15,55      PODWÓRKOWY KS – TRAPHOUSE

16,00-16,40      UNITAL – FC SETA

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

Szczegółowe wyniki, galerię, video oraz statystyki XIV edycji ZLF mogą Państwo śledzić na www.futsal.zinfo.pl oraz na FB- Zgorzelecka Liga Futsalu.

print

Zobacz także: